התקשרו עכשיו:

03-5441103

פניות בוואצפ:

054-8022727

כתובת מייל:

MODED1209@GMAIL.COM

אודות החברה
 
החל משלב ההקמה שואף המשרד למצוינות בכל התחומים, ושם לו למטרה להיות משרד אמין, מקצועי וקשוב לדרישות הלקוח.
כל המדידות מתבצעות ע"י מודדים מוסמכים ובעזרת מכשור אלקטרוני מתקדם מהטובים בעולם ומערכת מחשוב חדישה הכוללת תוכנות גיאודטיות. פלוטר סורק ועוד...
למשרד ניסיון רב בכל תחומי המיפוי ומבצע עבודות אנו שולחים את המודדים שלנו לכל האזורים בארץ, ביכולתנו לתת פתרונות יצירתיים לבעיות מיפוי מורכבות.
אתה הלקוח נמצא אצלנו בראש הפירמידה ואנו מתחייבים לספק לך את המידע הנדרש לך בצורה מדויקת ואמינה ותוך הקפדה על לוח הזמנים.
 
 
שירותי המשרד
1. מפות טופוגרפיות להיתרי בנייה
הצעד הראשון לקראת הגשת בקשה להיתר בנייה הינו הגשת מפה טופוגרפית עדכנית של אתר הבניה,המפה תוגש ב – 3 העתקים והיא תיערך ותיחתם ע"י מודד מוסמך.המפה הטופוגרפית תכלול את כל הפרטים בשטח ותציג את המצב הקיים נכון לתאריך המדידה, ותיערך בהתאם למפורט בחוק התכנון והבנייה ובהתאם לתקנות המדידה. מפה טופוגרפית תקפה ל - 6 חודשים.למשרדנו ניסיון של מאות מפות טופוגרפיות בכל רחבי הארץ.
 
2. מדידות פנימיות
ברוב העיריות מחויבים התושבים בדמי ארנונה על סמך מפות מיושנות או שאינן מדויקות,כתוצאה מכך אתה האזרח משלם מעבר לנדרש ולאורך שנים.
ניתן לחסוך אלפי שקלים בעזרת מדידה מדויקת ע"י מודד מוסמך. עיצוב הפנים,תכנון הבית והמשרד עלה מדרגה כבר מזמן,הכול יותר מדויק ומהיר.
כשרוצים שהביצוע יתאים לתכנון ללא צורך בבזבוז זמן בשל אי התאמת תכניות למצב המבנה בפועל,כדאי להקדים בהכנת תכנית מדידה פנימית מדויקת הנעשית ע"י מודד מוסמך.

3. תשריטי בית משותף
לצורך רישום בית בפנקס הבתים המשותפים יש להגיש תשריט בית משותף (2 העתקים) שהוכן ע"י מודד מוסמך ,אדריכל , הנדסאי מוסמך או מהנדס הנותן להנחת דעתו של המפקח על רישום מקרקעין תמונה נאמנה של הבית על דירותיו. נכון,גם לאדריכל וגם להנדסאי מוסמך מותר להכין תשריטי בית משותף אבל האם הם באמת יודעים לקבוע כי הנכס והקירות המקיפים את המבנה אינם חורגים מגבולות החלקה כפי שמתבקש בהצהרה בגוף תשריט הבית המשותף? רק מודד מוסמך ידע להגיד זאת בוודאות.
מודד מוסמך משתמש במכשירי מדידה מקצועיים ומדויקים ולא מסתמך אך ורק על היתרי הבניה המקוריים.
 
4. סימון
סימון גבולות חלקה - כל אחד מעוניין לדעת היכן מתחילים ומסתיימים גבולות חלקתו, אם לצורך הקמת גדרות או קירות או במקרה של סכסוך שכנים.
למודד המוסמך הכלים והידע לקבוע את גבולות החלקה. סימון קווי בנין- ע"פ החוק אסור למבנה לחרוג ממרחק כלשהוא הקבוע בתכנית מפורטת רלוונטית.
על מנת לא לחרוג מקווי בניה כפי שמסומנים בהיתר,חייב בעל הנכס להזמין מודד מוסמך לצורך סימון קווי הבניין. הימנעות מפעולה זו עלולה לגרום לשגיאה במיקום המבנה,מה שיכול לגרור לקנסות ובמקרה הגרוע אף לצו הריסה.
סימון כלונסאות- יסודות המבנה כידוע הינם כלונסאות. סימונם המדויק ע"י מודד מוסמך יבטיח את מיקומם המדויק וימנע סיבוכים מיותרים
בתהליך הבניה העתידי.

5. מדידה והכנת תשריטי גמר (טופס 4)

רוצים להכניס לבית החדש שהשקעתם בו את מיטב כספכם? אתם זקוקים לטופס 4 ואישור המודד כי המבנה,גובה רצפתו והקירות לאורך גבולות החלקה
כולם בהתאם להיתר ,עכשיו תוכלו להתחבר לחשמל ומים. זהו,מבחינתנו - סיימנו. שיהיה בשעה טובה!

6. מפות רקע לתב"ע
הכנת תכנית מפורטת (תב"ע ) מצריכה הכנת מיפוי כרקע לתב"ע, בשטחים קטנים מבוצע המיפוי קרקעית ואילו בשטחים גדולים נעשה שימוש בצילומי אויר לצורך הפקת תשריטים בהתאם. למשרדנו היכולת לבצע מיפויים אלו בשתי הדרכים, כל התשריטים ערוכים ע"פ מפרט מבא"ת 2006 .
 
7. חישובי כמויות
משרדנו מבצע חישובי כמויות עבור עיריות,חברת ניהול פרויקטים וקבלנים לצורך אומדנים וכן עבור חישובים לאחר ביצוע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ותוך שימוש בתוכנות חישוב מהמתקדמות בשוק.
 
8. הקמת נקודות GPS ואישורן במרכז למיפוי ישראל
שרות זה מיועד למודדים וכולל קביעת נקודות GPS ,מדידתן ואישורן במרכז למיפוי ישראל בהתאם לדרישת הלקוח.
תכנית לצרכי רישום וחלוקה אנליטית תכנית לצרכי רישום הינה תרגום אנליטי מדויק לנתוני התב"ע גבולות ומגרשים והפיכתם לחלקות וגושים בעלי מאפיינים מדויקים וחד ערכיים.תכנית לצרכי רישום תהיה מבוססת על תכנית מפורטת (אחת או יותר) ותוכן ע"פ הוראות התב"ע.
חלוקה אנליטית מבוצעת בדרך כלל במתכונת תכנית לצרכי רישום אך אינה עוברת את כל תהליכי הביקורת והרישום כפי שמתבקש בתצ"ר.
** חוות דעת ממומחה לצורך בית משפט
טואול - בניית אתרים